Zateplování

Chystáte se na zateplení domu?

Snížení úniku tepla z Vašeho domova Vám nejen ušetří výdaje, ale také zlepší komfort bydlení. V neposlední řadě dostane Váš dům nový moderní nebo pohádkový vzhled a to už jsou tři pro proč se do zateplení domu pustit.

Zateplování kvalitně a za rozumnou cenu

Kolik stojí zateplení od nás?

Realizujeme zateplování za rozumnou cenu a specializujeme se na zateplování rodinných domů. Zateplování provádíme po celém Zlínském kraji.

Tloušťka zateplení Cena za 1 m2 včetně silikonové omítky
100 mm 1350 Kč
150 mm 1500 Kč
200 mm 1700 Kč
  • dopravu materiálu na staveniště
  • montáže certifikovaného zateplovacího systému
  • veškeré krycí materiály a jejich aplikace
  • u nižších budov lešení v ceně realizace

Zařídíme Vám dotace

Dotace na zateplování

Na tato opatření můžete získat dotaci  z programu Nová zelená úsporám, který podporuje zateplení a modernizaci rodinných domů. Program Nová Zelená Úsporám je financovaný ze zdrojů Evropské unie.

Budete-li zateplovat s námi, o dotaci za Vás zažádáme a celým průběhem řízení a schvalování Vás provedeme. Společně vytipujeme nejekonomičtější řešení ať už za využití dotace nebo bez ní.

Jaký izolant zvolit?

Polystyren, nebo minerální izolace?

Teplo izolují skoro stejně, v ostatních vlastnostech se ale liší.  S ideálním řešením přímo pro Vaši stavbu Vám rádi pomůžeme od výběru materiálu až po vyřízení dotací.

Správný výběr

Jakou zvolit barvu a proč spolupracovat s námi?

Omítka představuje jedinou viditelnou vrstvu zateplovacího systému. Pestrá a moderní paleta barev weber odráží nejnovější barevné trendy. Na výběr máte z více než 300 odstínů barev!

Používáme certifikované kontaktní zateplovací systémy od výrobce Weber. Na všechny materiály je záruka, ověřená funkčnost a životnost.

Jak to u nás funguje

Pošlete nám nezávaznou poptávku a odpovíme Vám s nabídkou do 24h!